O mnie

_DSC7921Witaj!

Moje studio mieści się w Stalowej Woli. Wielu z Was przyjeżdża do mnie także z pobliskich miejscowości, tj. Sandomierz, Tarnobrzeg, Rzeszów, Lublin, Puławy, Zamość, Jarosław.

Fotografuję głownie kobiety w ciąży, noworodki oraz dzieci.  Zajmuje się także fotografią portretową, reportażową, rodzinną i okolicznościową.  Od pewnego czasu wykonuje coraz popularniejsze reportaże z narodzin. W wolnej chwili lubię tworzyć własne projekty fotograficzne i spełniać swoje wizje artystyczne.

Lubię naturalne barwy, prostotę, harmonie i minimalizm. Fotografuję w studiu, ale najbardziej cenie sobie naturalne światło, które oferuje niezliczoną liczbę odcieni i tworzy cały klimat zdjęcia. W każde ujęcie wkładam całe swoje serce, pasje i zaangażowanie. Robię to co kocham  i chcę dzielić się tą pasją z Wami.

Dlaczego fotografuję Twoje dzieci, Twoją rodzinę, Waszą Miłość ? Wasz czas  jest ograniczony, życie jest kruche i ulotne….nie wiesz co przyniesie przyszłość i gdzie będziesz za 5 lat o tej porze, co zostawisz po sobie. Pamięć zawodzi. Pomogę Ci zachować te cenne wspomnienia na dłużej, abyś mógł wracać do ważnych momentów Twojego życia, ilekroć spojrzysz na fotografie.

Jowita Jędruch